fbpx

Dlaczego warto skorzystać z magazynów STAYON ?

Nasze zaawansowane rozwiązania, są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać dynamicznym potrzebom energetycznym, oferując nie tylko znaczne oszczędności kosztów, ale także promując niezależność energetyczną.

Dzięki możliwości produkcji ciepła i chłodu, nasze systemy gwarantują ciągłość dostaw i optymalne wykorzystanie energii, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Wybierając STAY-ON, inwestujesz w przyszłość, wybierając ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które wpisuje się w cele ESG i podnosi wartość Twojej nieruchomości.

Jakie korzyści da STAYON Tobie ?

Jak wygląda zużycie w obiektach użyteczności publicznej?

Na wykresie poniżej znajduje się przykładowy profil dobowy zużycia energii elektrycznej w obiektach użyteczności publicznej. Jak widać na załączonym wykresie godzinami największego poboru są godziny popołudniowe.

Na wykresie poniżej znajduje się przykładowy profil dobowy zużycia energii elektrycznej w obiektach użyteczności publicznej.

Rekomendowanym rozwiązaniem dla Ciebie jest
EFI

Energy for Industry

EFI (Energy for Industry) stanowi kluczowy element w naszym portfolio rozwiązań do magazynowania energii, specjalnie zaprojektowany dla potrzeb przemysłowych. Korzystając z zaawansowanej technologii baterii przepływowych, EFI oferuje niezrównaną wydajność i niezawodność, idealną dla wymagających zastosowań przemysłowych.

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji i wydłużonej żywotności, EFI jest ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem dla zrównoważonego rozwoju przemysłu.

Charakterystyka magazynów

Wersje podstawowe

Technologia Li-Ion, VRFB lub mieszana (hybrydowa)
Moc 100 – 500 kW (skalowalny do MW+)
Pojemność 240 – 2000 kWh (skalowalny do MWh+)
Niskie koszty użytkowania i eksploatacji
Zaawansowana komunikacja i sterowanie STAY-ON Energy Management
Gotowy do współpracy z taryfą dynamiczną

Co warto dodać ?

Moduł energii Ciepła i Chłodu dla Magazynów z serii Industry / Grid

TFI (Thermal for Industry), to przełomowe rozwiązanie w dziedzinie magazynowania energii, które wyróżnia się na tle standardowych baterii DODATKOWĄ możliwością produkcji CIEPŁA i CHŁODU.

Ciepło do 60°C
Chłód do 7°C

Kluczową różnicą jest wykorzystanie unikalnego systemu termicznego, który konwertuje straty energii na użyteczne medium cieplne.