fbpx

Nasze innowacje

Moduł energii Ciepła i Chłodu dla Magazynów z serii Industry / Grid

TFI (Thermal for Industry), to przełomowe rozwiązanie w dziedzinie magazynowania energii, które wyróżnia się na tle standardowych baterii DODATKOWĄ możliwością produkcji CIEPŁA i CHŁODU.

Ciepło do 60°C
Chłód do 7°C

Kluczową różnicą jest wykorzystanie unikalnego systemu termicznego, który konwertuje straty energii na użyteczne medium cieplne.

INTELIGENTY SYSTEM ZARZĄDZANIA ENERGIĄ

IEMS (Intelligent Energy Management System) – System oparty na sztucznej inteligencji, nie tylko przewiduje różne aspekty otoczenia, ale również dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając optymalizację zużycia energii. Nasze rozwiązanie łączy zaawansowaną technologię z bezobsługowym zarządzaniem, zapewniając niezrównaną efektywność energetyczną dla Twojego domu lub firmy.

Jakie czynniki bierze pod uwagę nasz EMS ?

  • Prefernecje zachowań użytkownika
  • Energii z OZE
  • Gotowy do współpracy z taryfą dynamiczną
  • Pogoda
  • Inne
  • Ceny prądu w sieci

Mobilne magazyny energii

Nasze innowacyjne magazyny energii z serii home / business można łatwo przewozić, szybko załadować do przygotowanej naczepy, a następnie wykorzystać w miejscu, gdzie najbardziej potrzebujesz energii.

Dzięki technologii STAY-ON, możesz mieć dostęp do energii elektrycznej bez względu na lokalizację, zapewniając niezawodność i elastyczność w zarządzaniu energią. Idealne rozwiązanie dla firm, wydarzeń zewnętrznych oraz miejsc z ograniczonym dostępem do sieci energetycznej.

STAYON – Energia, którą możesz zabrać ze sobą 🚌

Dołącz do nas i stań na czele zmiany!

Która chroni nasz świat!